Aktualności

2013-04-29 Saga Magazyn - wydanie 1

Witamy w nowym biuletynie "Saga Auto Magazyn"

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa do lektury naszego elektronicznego Magazynu. Pozwoli to Państwu na bieżący kontakt z naszą ofertą części motoryzacyjnych do samochodów marek pochodzących z Japonii i Korei. Pamiętajmy, że takie pojazdy stanowią ok. 15 proc. polskiego parku samochodowego, a ich udział będzie wzrastał w najbliższych latach.


Saga Auto jest wiodącym dystrybutorem części do samochodów azjatyckich. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w tej działalności i z dumą możemy powiedzieć, że byliśmy pionierami tego segmentu polskiego rynku motoryzacyjnego. W naszej ofercie znajdą Państwo części wielu renomowanych
producentów japońskich i koreańskich, takich jak Denso, Aisin czy PHC Valeo.

Specjalnie na naszych Klientów wprowadziliśmy na rynek również własne marki - Japan Line i Service Parts, które już od ponad 10 lat cieszą się zaufaniem na polskim rynku dając gwarancję jakości po przystępnej cenie. Codziennie, nasze produkty trafiają z warszawskiego magazynu do odbiorców w całej Polsce. Z naszej oferty korzystają nawet najwięksi dystrybutorzy części motoryzacyjnych.

W tym roku jesteśmy nastawieni na rozwój Firmy. Chcemy umocnić nasz wizerunek jako marki kojarzącej się z jakością i terminowością dostaw. Stawiamy także na nowoczesną komunikację marketingową, a jednym z jej narzędzi jest właśnie niniejszy Magazyn, który umożliwi nam bezpośredni kontakt z naszymi Klientami.

Zapraszam do lektury,
Piotr Sędziak
Dyrektor Handlowy

Saga AutoService Parts

Japan Line

Denso

Oświetlenie DEPO

SAGA AUTO autoryzowanym dystrybutorem amortyzatorów KAYABA

Valid XHTML 1.0 Valid CSS Anty SPAM Spam Poison